Θεατρική Παράσταση “Η Παναγία των Παρισίων”

Εξαιρετικές οι δύο ΘΕΑΤΡΙΚΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ του έργου “Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΙΣΙΩΝ”, που έδωσε ο Όμιλος Θεάτρου του σχολείου μας στο θέατρο ΑΝΕΤΟΝ, τη Δευτέρα 13 Μαΐου 2019!!!
Η πρώτη παράσταση στις 12.00 απευθυνόταν σε μαθητικό κοινό και η βραδινή παράσταση στις 08.00 σε γονείς, κηδεμόνες και κοινό της πόλης, με δωρεάν είσοδο.
Καταπληκτικές ερμηνείες από τα μέλη της Θεατρικής Ομάδας, πάθος, χορός τραγούδι, όμορφα κοστούμια, και κυρίως αγάπη, δημιουργικότητα και φαντασία!!!!
Πολλά συγχαρητήρια, παιδιά, μας κάνετε περήφανους!!!
Πολλά συγχαρητήρια επίσης στη θεατρολόγο-σκηνοθέτιδα Ελένη Βουγιατζή και στην κινησιολόγο – δασκάλα χορού Τζώρτζια Βοργιά για την καταπληκτική δουλειά που έκαναν!!!!
Πολλά συγχαρητήρια επίσης στους υπεύθυνους εκπαιδευτικούς του Θεατρικού Ομίλου κ. Ε. Μερκενίδου (που έκανε και τη θεατρική διασκευή του έργου του Βίκτωρα Ουγκώ), κ. Τ. Βαφειάδου, κ. Ν. Μελισσίδη και κ. Α. Μπιτσάνη!!!