«Συμμετοχή του σχολείου στην Μαθητική Εμπορική Έκθεση του Junior Achievement Greece 2024»

Με μεγάλη επιτυχία, ο Όμιλος Επιχειρηματικότητας και Οικονομίας του σχολείου συμμετέχει στην Μαθητική Εμπορική Έκθεση του Junior Achievement Greece, την Παρασκευή 1 Μαρτίου 2024 και ώρες 08.00 έως 16.00, στο εμπορικό κέvτρο Mediterranean Cosmos. Οι μαθητές/μαθήτριες προωθούν τα προϊόντα/υπηρεσίες της επιχείρησής τους, που δημιούργησαν στο πλαίσιο του Ομίλου, και παράλληλα επιδεικνύουν το αποτέλεσμα της εργασίας τους και τις γνώσεις που έχουν αποκομίσει από την έως τώρα συμμετοχή τους στο πρόγραμμα «Εικονική Επιχείρηση».
Συμμετέχουν οι μαθητές/μαθήτριες:
Από το τμήμα Α1: Κριτζιώτη Αγγελική, Ιάσων Κωτσογιαννίδης, Από το τμήμα Α2: Ουλιάνα Ραζούμοβα, Μυρτώ Χαϊτίδου, Βερόνικα Χορόσεβα, Γιώργος Ψωμιάδης. Από το τμήμα Β2: Ευθύμης Κριθιώτης, Στέλλα Παπαχρήστου, Μιχάλης Σαμολαδάς.
Πολλά συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά και στην υπεύθυνη καθηγήτρια κ. Αγνή Πλιάκα! Μας κάνετε περήφανους!
Παρακαλούμε να επισκεφθείτε το site της εικονικής επιχείρησης:

Δρ Αν. Μπιτσάνη